ČESKÁ KANADA - STÁLKOV U BOBA

AKTUALITY INFORMACE UBYTOVÁNÍ FOTOGALERIE KONTAKT

Aktuality


Novinky v podmínkách ubytování [8. srpna 2016]

Vzhledem k negativním zkušenostem z letošní sezóny jsme se rozhodnuli neposkytovat ubytování hostům s domácími mazlíčky. Tato novinka se týká všech nabízených druhů ubytování. Hostům, kteří chtějí vzít na dovoulenou i svého mazlíčka, doporučujeme, poptat jiná ubytovací zařízení. Děkujeme za pochopení.

Volné termíny pro léto 2016 [16. června 2016]

Ještě stále máme volné termíny na ubytování pro tuto sezonu. Bližší informace získáte emailem nebo telefonicky.

Novinky - hoghan, lanáček a trampolína [21. června 2011]

Za posledního půl roku u nás přibylo několik novinek. Tou nejstarší je hoghan, který už od listopadu zdobí naši zahradu. Hoghan poskytuje poskytuje možnost skrýt se před nepřízní počasí a strávit příjemný večer v závětří u ohně. Dále nám okolo hoghanu vyrostl "Lanáček", což je několik nízkých lanových překážek, které jsou určeny především dětem. Poslední novinkou je trampolína o průměru 4 metry s nosností až 200 kg, takže na své si mohou přijít i dospělí. V případě ubytování u nás jsou vám tyto atrakce k dispozici!

Mnoho štěstí v novém roce 2011 [1. ledna 2011]

Mnoho štěstí, zdraví a spoustu zážitků v roce 2011 přeje ubytování U Boba. A v roce 2011 se budeme těšit naviděnou u nás ve Stálkově!

Kurz pro šikovné ruce v srdci České Kanady [31. srpna 2010]Nový web [31. srpna 2010]

Blíží se nám konec měsíce, léto se též pomalu chýlí ke konci, a tak dostal tento web nový kabátek. Nynější verze je přehlednější a o něco obsáhlejší.

Studánka U Boba [14. srpna 2010]

V rámci dětského tábora U Boba ve Stálkově na zahradě jsme se vydali k posvátnému prameni. Stalo se tak na základě přání indiánského náčelníka Modrého Slona - přál si, abychom pramen vyčistili, opatřili stříškou a pramen tak mohl sloužit všem. Opravená studánka byla nazvána studánka U Boba a naleznete ji v lese mezi Stálkovem a Stoječínem (kousek od silnice Stálkov - Český Rudolec). Pro upřesnění polohy se můžete podívat na mapu.

Opravená studánka U Boba a parta malých odvážlivců, která ji opravila© Vytvořil v roce 2010 Kněžda
Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ing. arch. Marie Ryšková - architektura, interier, design Agentura Slavonicko - Pobyt a ubytování Slavonice a okolí