ČESKÁ KANADA - STÁLKOV U BOBA

AKTUALITY OKOLÍ UBYTOVÁNÍ FOTOGALERIE KONTAKT

Ubytování


Velký apartmán U Boba

Velký apartmán U Boba

Malý apartmán U Boba

Malý apartmán U Boba


Dřevěný srub na zahradě

Podsadové stany


Hoghan

Informace o ubytování

V současné době nabízíme několik druhů ubytování. K dispozici jsou 2 apartmán U Boba, dřevěný srub, 3 podsadové stany či spaní ve vlastním stanu. Apartmán U Boba je klasickým ubytováním s veškerým komfortem, který k tomu patří. Zbývající ubytování jsou v prostorách rozlehlé zahrady a mají svá úskalí. K zahradnímu ubytování není k dispozici koupelna. Je zde pouze venkovní sprcha a suchý záchod (tradicní kadibudka se srdíčkem), který je ovšem záchodem s nejkrásnějším výhledem ve Stálkově! Na zahradě je pak k dispozici studna coby zdroj lahodné Stálkovské vody!
Vzhledem k negativním zkušenostem neubytováváme hosty s domácími mazlíčky! Děkujeme za pochopení!.
Ke každému ubytování je samostatně vybírán rekreační poplatek stanovený obcí Slavonice na 20 Kč/osobu/noc!.
Apartmáy U Boba
Velký apartmán nabízí celkem 6 ložních míst ve dvou samostatných pokojích a rozkládacím gaučem ve společné místnosti. Pokoje jsou vybaveny jedním dvojlůžkem, dvěma samostatnými lůžky a rozkládacím gaučem ve společenské místnosti s kuchyňkou a jídelním stolem. Ve velkém apartmánu je dále k dispozici koupelna a samostatný záchod. Celý prostor je vyhřívaný podlahovým topením, které poskytuje maximální tepelný komfort i těm nejzimumřivějším.
Malý apartmán nabízí celkem 4 ložní místa na 1 dvojposteli a 1 rozkádací posteli. Součástí apartmánu je samozřejmně koupelna se sprchovým koutem a záchodem a kuchyňský kout pro přípravů pokrmů. Celý prostor je vyhřívaný podlahovým topením, které poskytuje maximální tepelný komfort i těm nejzimumřivějším.
Cena za ubytování v apartmánu čítá za noc a osobu: děti do 3 let zdarma, děti od 3 let a dospělí - 2-6 nocí 400 Kč za noc, 7 a více nocí cena 350 Kč za noc za osobu. Minimální cena za noc v malém apartmánu je 700 Kč, ve velkém aparmánu 1400 Kč za noc Minimální doba ubytování v apartmánech je 2 noci.
Fotky apartmánu naleznete ve fotogalerii.


Dřevěný srub je určen pro méně náročné. Jedná se o dřevěnou stavbu z malých kuláků, která je již pěknou řádku let neodmyslitelným symbolem celé zahrady. Vedle srubu je k dispozici přístřešek s venkovní kuchyní. Zde je lednička, rychlovarná konvice, nádobí. Spaní je umístěno v podkroví a vyspí se zde až 6 osob. Podkroví je propojeno se spodní částí boudy dřevěným žebříkem a celé je pokryto měkkými matracemi. Cena za ubytování v boudě čítá 90 korun na osobu za noc, minimálně však 180 Kč za noc..


3 podsadové stany jsou umístěny v horní části zahrady v těsném sousedství dřevěného srubu a nabízí ubytování až pro 6 osob (3x2osoby). Stany jsou vybaveny pouze dvěma postelemi s molitanovými matracemi. Po domluvě je možno zařídit uložení objemnějsích věcí (kol apod.) ve zděných prostorách. Spaní ve stanech je ideální pro větsí skupinku lidí a v ideálním případě kombinovatelné s dřevěným srubem. Ke stanům je u srubu k dispozici venkovní kuchyně - zde je lednička, rychlovarná konvice, nádobí. Cena za ubytování ve stanech čítá 80 korun na osobu za noc, minimálně však 140 Kč za noc.


Hoghan je součástí naší zahrady teprve od konce roku 2010. Nápadem na jeho stavbu se nechal Bob inspirovat od indiána z kmene Navaho - Black Horse a v současné době nám hoghan svou funkcí nahrazuje již vysloužilé týpí. Hoghan je určen především jako místo ke společnému setkávání a posezení v suchu a teple okolo ohně. Do hoghanu se vejde až 30 lidí a v případě potřeby zde může přespat až 7 lidí. Středu hoghanu dominuje ohniště a trychtýřovitý komín, díky němuž je v hoghanu sice krásně teplo, ale nikoli zakouřeno. Posezení v hoghanu je možné i v zimě, jak jsme se přešvědčili při kolaudaci 30. prosince 2010.
Za ubytování ve vlastním stanu či přespání v hoghanu činí cena 70 Kč na osobu za noc.
Fotky dřevěného srubu, podsadových stanů, hoghanu a přilehlé zahrady naleznete ve fotogalerii.

© Vytvořil v roce 2010 Kněžda
Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ing. arch. Marie Ryšková - architektura, interier, design Agentura Slavonicko - Pobyt a ubytování Slavonice a okolí